سختی سنج میتوتویو

نویسنده : admin موضوع : پروژه ها, سختی سنج میتوتویو, میتوتویو بدون دیدگاه

نمایندگی میتوتویو سختی سنج میتوتویو

سختی سنج میتوتویو گروه مهندسی کاویان با هدف تامین ابزار آلات اندازه گیری ابعادی ، براده برداری ، تراشکاری ، قالبسازی و ایمنی به عرصه ارائه ابزار آلات وارد گردید. این مجموعه با بهره وری از کادری مجرب ، آماده معرفی و ارائه کالاهای مورد نیاز صنعت و صنعتگران می باشد. گروه مهندسی کاویان در زمینه ابزار آلات اندازه گیری ابعادی ، وارد کننده اصلی برند میتوتویو ژاپن(MITUTOYO) (میتوتیو) می باشد که تمامی ابزار آلات تولیدی این برند با ضمانت اصل بودن کالا ارائه می گردد. در خصوص ابزار آلات براده برداری ، تراشکاری و ایمنی نیز دارای طیف وسیعی از محصولات با برند های پر توان و معتبر دنیا از جمله گورینگ آلمان(Guhring) که در لیست محصولات این شرکت به همراه کاتالوگ آماده عرضه می باشند.

سختی سنج میتوتویو (سختی سنج میتوتیو)

، دستگاه اندازه گیری جهت سنجش سختی قطعه بر اساس واحد راکول ،برنیل و ویکرز میباشد .همچنین در بعضی از سری ها دارای قابلیت اتصال به مانیتور و در بعضی از مدل ها ، سختی سنج قابلیت نصب برنامه VLPAK 2000 که برنامه auto reading نیز پیش بینی شده است .

سختی سنج های میتوتویو ژاپن دارای مدل قابل حمل و پرتابل برای مواد فلزی و سخت کاری شده و مواد نرم مانند پلاستیک ها و لاستیک ها می باشد.سری ASH یا سری 810 مدل سنجش shore می باشد که دستگاهی نسبتا ساده و کارا می باشد. سری HH-411 سختی سنج پرتابل میتوتویواست که قابلیت بازرسی سریع و راحت را به بهره بردار می دهد و قابلیت اتصال به نمایشگر را داراست و در سه مدل طراحی شده که جهت بررسی سطوح cylinder که در 810-288 ، بررسی سطوح گیربکس یا دنده و سطوح weld یا جوش شده را می دهد و در سری 810-289 بلبرینگ و سطح گیربکس یا دنده را می دهد. سری HH-300 دستگاهی با طراحی ساده جهت بررسی سختی لاستیک، PVCو به طور کل سطوح تمیز فلزی را فراهم می کند.