Mitutoyo Bore gages – بورگیج میتوتویو

در این بخش در رابطه با میکرومتر های سه فک ، میکرومتر های داخل و بورگیج ، میکرومتر لوله ای و دستگاه های مربوط به کالیبره کردن بورگیج وMastering  میکرومترهای سه فک می باشد که توصیه می گردد جهت بهره برداری از این نوع ابزار با واحد فروش تماس گرفته شود تا بروشور مربوط به راهنمای استفاده بهینه به آدرس واحد مصرف کننده ارسال گردد.

بورگیج میتوتویو (Mitutoyo) محصولی جهت اندازه گیری ابعاد داخل می باشد. میکرومترهای سه فک از نظر نوع نمایش داده ها به دو نوع دیجیتال و ورنیه (مکانیکی) و از نظر نوع عملکرد به کف زن و دیوار زن تقسیم و طبقه بندی می گردد که با نصب یک دستگاه پرینتر قابلیت ثبت داده به صورت چاپی را دارا می باشد همچنین با استفاده  از Mastering  قابلیت کالیبره مجدد را دارا می باشد و دارای نوعی از میکرومتر با عنوان bore matic  قابلیت خاصی به این نوع از ابزار اندازه گیری بخشیده است.

میکرومتر لوله ای نوعی ابزار جهت اندازه گیری داخل قطعه کار با طول نسبتا بالا است که قابلیت اضافه یا کم شدن آن توسط کلگی های اضافه این ابزار را دارا می باشد. میکرومتر داخل سنج عملکردی مشابه سایر میکرومتر ها دارد اما جهت اندازه گیری داخل قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

بورگیج یا گیج داخل سیلندر جهت اندازه گیری داخلی قطعاتی که دارای عمق بیشتری می باشند استفاده می گردد و با مدل های متفاوت دارای قابلیت های منحصر به خود می باشد که حتی با اضافه کردن دنباله به طول چندین متر به مصرف کننده اجازه می دهد که در واحد عمق هم پیشروی داشته باشد.

جهت دریافت کاتالوگ بورگیج ، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

C-Holtest-Bore gages-Kaviyan Co