ابزار اندازه گیری ابعادی میتوتویو ژاپن

با استناد به گزارش Forbes رتبه اول جهانی در زمینه ابزار آلات اندازه گیری ابعادی در طیف صنعتی بین برند های مشابه ، شرکت Mitutoyo (میتوتویو ژاپن) (میتوتیو ) (میتاتیو ) می باشد که بیشترین گستره ابزار آلات اندازه گیری ابعادی شامل سطح و طول و عمق را نسبت به برندهای همسان مانندTesa ,Helios ,Mahr , Insize(اینسایز ، ماهر ، هلیوس و تسا) و غیره را دارا می باشد. با توجه به نبود نمایندگی شرکت میتوتیو (میتوتویو) ژاپن در ایران ، شرکت تراش ابزار کاویان واردات ابزار آلات اندازه گیری این برند را عهده دار می باشد و عاملیت پخش و فروش محصولات نمایندگی های میتوتویو را در ایران شامل کولیس معمولی (ورنیه) ، کولیس ساعتی ، کولیس دیجیتال ،کولیس فک بلند ، میکرومتر معمولی (ورنیه)  و میکرومتر دیجیتال میتوتویو ، بورگیج ،سه فک ،راپورتر و گیج بلوک ،ساعت اندیکاتور ، ساعت شیطانکی ،ارتفاع سنج ،کولیس پایه دار ، پایه ساعت ،زبری سنج ، سختی سنج ، میکرومتر لوله ای ، پراب ، ضخامت سنج ، صفحه گرانیت ،مستر ، میکرومتر هد ،تراز ، زاویه سنج ، عمق سنج ، گام سنج ، فیلر ،تست بلوک، پرگار داخل سنج ، پرگار خارج سنج ، میکرومتر رزوه ، گونیا و … ارائه می نماید. تمامی محصولات ارائه شده توسط گروه مهندسی کاویان ، مستقیما از طریق نماینده میتوتویو ( نمایندگی Mitutoyo) در خارج از ایران وارد می گردد و به همین دلیل ضمانت اصل بودن کالا قابل ارائه می باشد.

*با توجه به نوسانات ارزی و افزایش نرخ ارز در ایران در سال 97 ، به طبع افزایش قیمت محصولات میتوتویو را نیز شاهد می باشیم. جهت در نظر گرفتن قدرت خرید مشتری برند میتوتویو ، شرکت تراش ابزار کاویان 4 درصد تخفیف بر روی تمامی محصولات خود اعمال نموده است.

لازم به ذکر می باشد که میتوتویو ژاپن در ایران  دارای نمایندگی فروش و خدمات نمی باشد و شرکت کاویان عاملیت فروش و پخش محصولات میتوتویو ژاپن در ایران می باشد. ( نمایندگی فروش میتوتویو در تهران)(میتوتیو ایران) (میتوتویو ایران) (میتاتیو)(Mitutoyo)(قیمت میتوتویو)(قیمت ابزار میتوتویو)(قیمت کولیس)(قیمت میکرومتر)(فروشنده میتوتویو)(فروشگاه میتوتویو)

کاتالوگ میتوتویو به صورت تفکیک شده در داخل هر بخش از قیمت های ذیل قرار داده شده است و به راحتی با یک کلیک قابل دریافت می باشد.